Казкові уїк-енди Європи.

Казкові уїк-енди Європи.

Якщо завтра – субота, то Ви знову в новому куточку Європи !!!! Кожні вихідні – нова казка? Легко! Пару годин льоту регулярними авіалініями – і Ви в новій казці. Легка, «приятельські» Прага. Тут Вас чекають дивовижні історичні вулички, Карлов Міст, унікальні астрономічні години на Староміської площі, містичний Празький град зі своїми легендами, королями і привидами. Увечері рекомендуємо повечеряти прямо на вулиці в очікуванні бою годин – гарячими ковбасками і глінтвейном, а на десерт покуштувати знаменитого трдельніка з ванільним кремом і свіжою полуницею. Ой, не забудьте про чеське пиво і легендарну пивну рульку !!! Такий тур, наприклад, обійдеться вам від 6000 грн за 3 дні (переліт, трансфер і проживання на базі сніданків / 1 чол).
Словенія подарує вам і термальні курорти, і «гірськолижне» задоволення, і краси озер. Тут запросто можна поєднати катання на лижах з задоволенням в термах і шопінгом. Летимо в Любляну або Порторож прямими рейсами.
Погуляти по Лісабону, потоптати берег океану, насолодитися портвейном і послухати сумні романтичні пісні-фаду і вигукнути: «- о, Португалія, як же ти прекрасна !!!!» …. Всього 3 години перельоту.
Ах, Італія !!!! Прямий рейс до Риму в Неаполь, Пізу або Ріміні – і ось Ви вже гуляєте по Флоренції, катаєтеся на гондолі по венеціанських каналах або ходите навколо величного Колізею.
Доторкнутися до мистецтва Антоніо Гауді, побродити по Готичному кварталу, прикупити обновки до весняного сезону – це про Барселону !!! прямим рейсом всього 3, 5 години до бажаної мети !!!!

Смотрите также