ПІВНІЧНА ІТАЛІЯ. ОЗЕРНИЙ КРАЙ.

ПІВНІЧНА ІТАЛІЯ. ОЗЕРНИЙ КРАЙ.

Прекрасним варіантом провести літню відпустку, стане подорож до Північної Італії, а саме в регіон Ломбардія, з його численними озерами і культурно-історичними пам’ятками. Найбільш популярними серед них є озеро Маджоре, озеро Комо і озеро Гарда. І так по порядку про кожен: Подорож на озеро Маджоре починається з відвідин прибережного міста Стреза. Мальовничі пейзажі на набережній озера Маджоре, вузькі вулички і історичні пам’ятки нікого не залишать байдужим. І звичайно жоден гість міста не виїде без чудового бісквітного печива “Margheritine di Streze” (маргаритки Стрезам).

Озеро Маджоре в перекладі означає «велике озеро» і славиться наявністю острівних архіпелагів, найзнаменитішим з яких, є архіпелаг «Острови Борромео». Він складається з трьох невеликих островів «Isola Madre (Материнський острів)”, “Isola Bella” (Гарний острів) і «Isola dei Pescatori (острів Рибаков) та двох маленьких не туристична островів. Першим для огляду під час екскурсії є «Материнський Острів». Більшу частину його займає прекрасний ботанічний сад, за яким велично розгулюють павичі, золоті і білі фазани. Також на острові зведений, скромний зовні і вражає своєю елегантністю всередині «Палац родини Борромео» з його знаменитими Залом Ляльок і Залом Маріонеток.

Далі шлях туристів лежить до острова “Isola Bella”, який славиться своїм дивовижним палацово-парковим комплексом, який звів Карл Борромео для своєї коханої Ізабелли. Каскадний сад або Символ сад, визнаний шедевром садово-паркової архітектури в стилі бароко. Неймовірна краса цього острова-корабля (так він виглядає з висоти пташиного польоту) підкорює кожного відвідувача з першого погляду. І третій мініатюрний «острів Рибаков» єдиний, де до сих пір проживають місцеві жителі. Маленькі, вузькі вулички – дуже колоритні і затишні .

Озеро Комо є не тільки самим глибоким водоймою в Європі (410 м), а й одним з найбільш відвідуваних місць в Північній Італії. Розташування серед гірських масивів, зробило це озеро одним з наймальовничіших місць в Ломбардії. Найпопулярнішим місцем у мандрівників на озері Комо є місто Белладжіо. Цю місцевість заслужено вважають перлиною озера Комо. Крім самого міста: з його каскадними вулицями, з безліччю кафе, тратторій, ресторанів на березі, з неперевершеною італійською кухнею і видами які відкриваються для погляду відвідувачів, обов’язковим місцем для відвідування є Вілла Мельци. Крім самої будівлі вілли, основною метою відвідування, є ботанічний сад з безліччю рідкісних скульптур і рослин, розкиданих по всій території.

І перше місце серед туристів, які вважають за краще поєднати екскурсійну програму і пляжний відпочинок, заслужено займає озеро Гарда. Клімат даного регіону вважається унікальним. Гірські вершини Доломітів не пропускають холодне повітря. Для пляжного відпочинку на озері, часто туристи вибирають місто Сірміоне, який славиться не тільки своїми пляжами, а ще й термальними джерелами. Соромно підкорить Вас мальовничою природою, цікавими пам’ятками, розслаблюючій атмосферою і смачною кухней.Еще одним популярним місцем відпочинку на озері Гарда, для туристів, з більш демократичними цінами на проживання, є місто Дезенцано. Мандрівники, які вибирають відпочинок на озері Гарда, також мають можливість дістатися до таких міст Італії, як Верона, Бергамо, Мілан і Венеція. Обов’язково рекомендуємо для відвідування парк розваг «Гардаленд», який негласно називають «італійським Діснейлендом». Для любителів шопінгу в Італії, в минулому році відкрили аутлет “Fidenza Village”, який розташований всього в 70 км від північних курортів озера Гарда. Відмінною альтернативою для літнього відпочинку на морських узбережжях Італії, неодмінно є відпочинок на берегах озер регіону Ломбардія, де можливо поєднати пляжний відпочинок, шопінг і екскурсійну програму по найзнаменитішим містам Італії.

Смотрите также