Египет

Давно відомий своїми пірамідами і стародавньою цивілізацією, Єгипет не дарма є одним з найбільш популярних туристичних напрямків, адже це країна вічного літа і сонця, безкрайньої пустелі, неповторного моря, самобутньої культури … Можна багато говорити про Єгипті, але краще хоча б раз побувати. Чого вартий тільки Червоне море з його різноманітними коралами і барвистими мешканцями, в якому можна бовтатися цілодобово, перебуваючи ніби в неосяжному акваріумі! А піраміди, храми та інші старовинні єгипетські споруди буде цікаво побачити кожному. Ця країна полюбиться навіть завзятим мандрівникам, котрі вважають, що вона лише для лежень. Перевірено!

Географія і клімат

Єгипет розташований на північному сході Африканського континенту, а частина території, Синайський півострів, – в Азії. Західній його сусідкою є Лівія, північно-східним сусідом – Ізраїль, а південним – Судан. Єгипет займає досить велику площу і є 29-ю країною в світі за величиною. Середземне море омиває її на півночі, Червоне – на сході, а затоки Акаба і Суецький – східну і західну сторони Синайського півострова, відповідно. Велика частина Єгипту є посушливій пустелею майже без рослинності. Лише річка Ніл, протікаючи з півдня на північ, прорізає це пустельне плато, і її дельта є єдиним родючим регіоном країни. Стародавні єгиптяни називали басейн Нілу навіть «Чорною землею» через його багатою грунту.

Температура на території Єгипту коливається в діапазоні 27-35 ° C в літній час і 13-21 ° C в зимовий період. Для Середземноморського узбережжя характерна більш низька температура в порівнянні з іншою частиною країни. Опадів випадає дуже мало, на південних курортах практично не буває. Найбільш сприятливими місяцями для відвідин країни без виснажливої ​​спеки є березень-квітень і жовтень-листопад.

Регіони за інтересами

Тури до Єгипту користуються великим попитом, так як його курорти пропонують гарну інфраструктуру, розваги на будь-який смак, а також цікаву екскурсійну програму. І все це за розумні гроші.

Один з найбільш популярних і бюджетних курортів на узбережжі Червоного моря – Хургада. Це місце облюбували сім’ї з діточками, оскільки тут безліч готелів з плавним піщаним входом і аквапарками. Також в Хургаді можна зайнятися дайвінгом, віндсерфінгом і іншими видами водного спорту.

Другим з найбільш популярних курортів є Шарм-ель-Шейх, найпівденніший курорт на Синайському півострові. Це справжній рай для любителів коралових рифів, оскільки прибережна зона цього курорту вважається однією з кращих для дайвінгу та сноркелинга. Гарячі тури в Єгипет найчастіше пропонуються в Шарм-ель-Шейх і Хургаду.

На Синаї, крім відомого Шарм-ель-Шейха, розташовані ще три курорту: Дахаб, для дайверів і усамітненого релаксу, Нувейба для невибагливого відпочинку і тих, хто націлений більше на екскурсії, і Таба, найпівнічніший курорт біля кордону з Ізраїлем, звідки найбільш зручно відвідати країну-сусідку.

Інші курорти Єгипту в африканській частині: Марса-Алам, що має відмінні рифи, але поки не дуже розвинену інфраструктуру, Макаді Бей з піщаними пляжами, Сафага для любителів віндсерфінгу і кайтсерфінгу, і Ель-Гуна, «венеціеподобний» курортне містечко, де готелі розташовані на острівцях, між якими снують човни.

Крім пляжного відпочинку, в Єгипті інтерес представляє столиця, Каїр, з пірамідами Гізи і єгипетським музеєм, а також Луксор, в околицях якого знаходяться найбільш значущі давньоєгипетські архітектурні пам’ятники. Місто Олександрія на узбережжі Середземного моря, заснований ще Олександром Македонським, популярний у місцевого населення, хоча останнім часом поступово збільшується наплив закордонних туристів.

Щоб підібрати тур в Єгипет, ви можете звернутися в наше туристичне агентство Мер-Ка-Ба.