Греція

Греція – одна з найбільш популярних туристичних напрямків у південній Європі, адже ця стану багата і пам’ятками, і природними красотами, і неперевершеною кухнею, а також історією і культурою. Найбільше Греція вражає неймовірною кількістю островів, яких налічується майже півтори тисячі! Правда, населені серед них «лише» 227. Хоча і материкова частина не залишається без уваги у туристів, все ж найбільш популярні тури на грецькі острови. Острів Крит, найбільший в державі, Родос, Кос, Корфу, Тасос, мальовничий Санторіні і безліч інших, не менш цікавих островів в трьох морях – Середземному, Егейському та Іонічному – вибір просто величезний!

Географія і клімат.

Греція займає південну частину Балканського півострова і прилеглі острови. Межує (із заходу на схід) з Албанією, Македонією, Болгарією і Туреччиною. Грецький пейзаж кидається в очі не тільки своєю суворою красою, а й його складністю і різноманіттям, в якому домінують море, гори і рівнина. Гориста місцевість Греції охоплює близько чотирьох п’ятих території країни, і лише одна п’ята частина припадає на рівнину. Найпівденніша частина материкової Греції, півострів Пелопоннес, з’єднується з материком вузьким перешийком через Коринфський канал.

Клімат Греції середземноморський з жарким і сухим, як правило, влітку (у липні-серпні температура зазвичай досягає 30-35 ° C, іноді навіть 40 ° С) і холодною, вологою зимою. Верхня частина Греції може бути дуже холодною зимою, де сніг – зовсім не рідкість. Проте, на півдні Греції і островах зима м’якша і тепла.

Регіони за інтересами

Щоб здійснити перше знайомство з Грецією, зазвичай вибирають тури на Крит, найбільший грецький острів в Середземному морі – це найбільш популярний напрям. Оскільки він має досить велику площу (понад 8 тис. Кв. Кілометрів) і стародавню історію, тут знайдеться чим зайнятися будь-якому мандрівникові. Пам’ятники мінойської цивілізації, фортеці, стародавні християнські храми і мечеті, ущелини, блакитні затоки, пляжі з м’яким піском – все це, і навіть більше, ви знайдете на цьому чудовому острові.

Якщо ви вже бували на Криті, варто продовжити знайомство з іншими островами Греції. Наприклад, з Родосом. На відміну від Криту, цей острів знаходиться в Егейському морі, значно менше його по площі, але не менш красивий. Особливо Родос припаде до смаку любителям галькових пляжів з кришталево чистою водою, оскільки таких тут більшість. Крім того, острів багатий на пам’ятники античної культури, а також середньовічні замки і фортеці.

Ще одним дуже популярним напрямком останнім часом є Санторіні (або Фіра) – романтичний острів з чепурні видами, що має вулканічне минуле і входить в десятку найкрасивіших у світі. Сюди приїжджають помилуватися неймовірними заходами і білосніжними будиночками, яким немає рівних. Оскільки прямих перельотів на цей острів поки немає, ми підберемо і запропонуємо найбільш зручні тури на Санторіні.

Серед Іонічних островів найпівнічнішим і найпопулярнішим є Корфу, або Керкіра, як величають його самі греки. Цей острів відрізняється різноманіттям зелені, садами і парками, апельсиновими і оливковими гаями. До речі, тільки на цьому острові росте один з екзотичних видів цитрусових – кумкват. Піщані пляжі острова, безумовно, також вас порадують. Крім перерахованих вище островів, ми організуємо тури на будь-які інші грецькі острови – Кос, Тасос, Закінф, Міконос, Наксос, Лесбос, Скопелос, Скіафос і інші, які ви тільки побажаєте.

Але не островами єдиними славиться Греція. На материку теж є чим помилуватися і де добре відпочити. У популярному туристичному регіоні Пієрія можна одночасно грітися на пляжі під ласкавими сонячними променями і споглядати величні гори Олімп, що знаходяться соврем поруч. Можна також поєднати тур по материковій Греції та островів. Цінителям стародавніх пам’ятників слід обов’язково відвідати столицю Греції – Афіни, а також півострів Пелопоннес, оскільки тут представлена ​​велика частина античної спадщини країни.

Гарячі тури в Грецію по будь-яких напрямах можна придбати в нашому агентстві гарячих путівок Мер-Ка-Ба. Дивіться також: всі готелі Греції