Іспанія

Про що ви думаєте, коли мова йде про Іспанію? Корида, паелья, запальний танець фламенко, терпке червоне вино і нескінченні пляжі? Так, це все вірно, але далеко не все, чим може порадувати ця тепла гостинна країна. Іспанія має безліч природних куточків і чудових пам’яток, серед яких пам’ятники мавританської архітектури, готичні собори і замки … Затишні маленькі бухти на півночі і широкі довгі піщані пляжі на півдні і заході, а також пляжі з чорним вулканічним піском – на будь-який смак, навіть для самих вибагливих. А чого варті гори! Цю країну варто відвідати обов’язково, побачити хоча б маленький шматочок, щоб захотіти неодмінно повернутися!

Географія і клімат

На північному сході Іспанія межує з Францією і князівством Андорра. На Заході її межі – Балеарські островова, що знаходяться в центрі Середземного моря. На півдні її територія закінчується містами Сеута і Мелілья, розташованими через Гібралтарську протоку на півночі Африканського континенту, і мальовничими Канарськими островами в Атлантичному океані.

У зв’язку з географічним положенням, країна має три різних кліматичних зони. Однак, в цілому тут переважає середземноморський клімат, завдяки якому опадів випадає небагато, літо сонячне і спекотне (у липні-серпні температура повітря може досягати + 35-37 ºC), а зима досить м’яка і тепла (в середньому + 15-17 ºC) .

Регіони за інтересами

Тури в Іспанію мають широкий спектр напрямків, діяльності та пам’яток. Все залежить від ваших пріоритетів і бажань.

Найбільш відвідувані міста країни – Мадрид, з його королівським палацом, музеєм Прадо і відомої ареною для корид в неомавританском стилі Лас-Вентас, і Барселона, яка приваблює в першу чергу творіннями Антоніо Гауді і готичним кварталом.

Любителів пологих широких пляжів з м’яким піском чекає в гості узбережжі Коста Дорада. Заодно можна відвідати один з найбільших парків атракціонів у всій Європі – Порт Авентура. Найчастіше гарячі тури в Іспанію можна купити саме на Коста Дорада або Коста Брава.

Коста Брава, в свою чергу, порадує милими бухтами зі звисаючими над ними соснами та смереками. Найбільш популярними курортами тут є Ллорет-де-Мар, який можна вважати столицею узбережжя, Тосса-де-Мар і Бланес.

Хочете побачити, як танцюють фламенко? Однозначно їдьте в Севілью, столицю Андалусії. Адже саме цей регіон є прабатьком цього танцю. Також тут багато красивих архітектурних пам’яток.

Якщо ж ви любите природу, однозначно варто відвідати Арагон і Каталонію. Піренеї з їх різними національними парками з кришталево чистими озерами, швидкими гірськими річками і бурхливими водоспадами … Сюди однозначно варто їхати, щоб повністю розслабитися, насолоджуючись природою. Якщо мрієте побачити океан – вирушайте в країну Басків або на Канарські острови.

Гурмани і ВИНОЛЮБ по праву оцінять відомий виноробний регіон Ріоха з однойменною сортом винограду. При бажанні, можна відвідати місцеві виноробні і продегустувати найбільш шановані іспанські вина.

Ми з великим задоволенням підберемо вам тур до Іспанії в залежності від ваших пожеланій.Смотріте також: всі готелі Іспанії